Sahibindne yat sayfası içinde yer alan satılık yatlar linki altında sıralanmış olan her marka satıl guletler, satılık motoryatlar ve yelkenli tekneleri birarada topladık ve portföyümüzü en iyi şekilde çekilmiş görsel fotoğraflar ve detaylı bilgileriyle birlikde  müşterilerimizin beğenisine sunduk. satılık yat almayı hedefleyen kitle müşterilerimizi tatmin edecek kadar zengin yat portföyüne sahip olan sitemizde materyal olarak yapımı sac veya kompozit gibi lamine ahşap ve fiber materyallerden inşa edilmiş karişık hertürlu yat alıcısına hitab eden tekneleri bulabilmeniz için anlaşılır şekilde listelenmiş tekneleri bulabilmenize kolaylık sağlar.

Satılık Yatlar

Satılık yatlar konusunda muşterilerimize bir  telefon kadar yakın olup tekneler hakkında bilmekitediğiniz her şeyi sorup öğrenebilirsiniz veya bir e mail yazarak satılık yatlar   hakkında bizlerden istenen bilgi doğrultusunda siz muşterilerimize gerek teknik olarak veya yat ekspertiz hizmetleri verebilmemiz mümkündür. ikinci el yat alımında dikkat edilmesi gereken hususları kısaca sıralayalım. internetde satılık yatlar sayfalarını dolaşırken istemişolduğunuz marka veya model bir yata ulaştığınızda yatı satılık olarak listeleyenin sayfa kontaklarından direk telefon ile arar veya e mail yoluyla yat hakkında bilgi edinerek yatın nerede bulunduğunu öğrendikten sonra yatı bakmak için tekneyi satan broker veya kişiyle buluşur ve tekneyi gezersiniz eğer istemişolduğun yat ise  beğenip beğenmediğinizi belirtirsiniz.

Satılık Yatlar

Yat eğer beğenmişseniz geçmişi hakkında birazcık bilgi edinmeniz gerekir. yatın temiz  kullanılmış olup olmadığını öğrenmeniz için bir bilirkişi tain etmeniz gerekir. ve bilirkişinin raporlarında gerçekten temiz biryat olduğunu anlamış olursunuz. Yatı almak için broker aracılığıyla mal sahibine ulaşır ve yatı satın alırsınız.

Satılık Yatlar


SAHIBINDEN SATILIK YATLAR

İkinci el Marka Yatlar ve Sahibinden Motor Yat
MOBILE: +90(532) 3423601 - TEL: +90(252) 612 63 08
E-MAIL: info@sahibindenyat.com


facebooktwitterprinttop